moterims ir ne tik...sausa oda, ankstyvos veido, kaklo raukšlės.Kodėl? – Gražina Gum

moterims ir ne tik...sausa oda, ankstyvos veido, kaklo raukšlės.Kodėl? ką daryti?


Info moterims ir ne tik...


Mes visi ieškome lengvo, paprasto būdo būti sveikesni, turėti daugiau energijos. Norime sveikai lieknėti, ieškome būdo, kuris nežalotų organizmo. Ankstyvos raukšlės veide, sausa ar spuoguota oda, tamsūs paakiai, ankstyvos raukšlės ant kaklo – tai daugiausia saldumynų, miltinių produktų valgymo pasekmė, nes, organizmui norint suvirškinti išvardintus produktus, tenka atimti iš kūno daug vandens ir mineralų. Be to, per mažai sportuojame.

Tačiau klaidinga manyti, kad svarbiausia būti lieknam. Svarbiausia – būti sveikam. Net ir būdami liekni turime rūpintis tuo, ką valgome. Juk lieknumas dar nereiškia, kad galima valgyti bet ką. Ankščiau ar vėliau atsiranda pasekmės, net ir jaunoms moterims gali atsirasti raukšlių, suplonėti kaklo oda.
Bet tai – tik maža dalis. Vėliau prasideda sąnarių skausmas, šąla galūnės, trūksta energijos, ima varginti ir kiti negalavimai, ligos.
Taigi patarčiau ne tik rytais, bet ir vieną dieną, kartą per savaitę ar bent per mėnesį, gerti kokteilius. Subalansuotus. Ir tai nėra tik vaisių kokteiliai. Kas vyksta, kai geriame subalansuotus žalius ir ne tik vaisių, daržovių, žalėsių kokteilius? Organizmas valosi, gauna reikalingo maisto, yra šarminamas, taip pat gauna daug drėgmės iš vidaus, kurią atima cukrus ir miltai.

Taip pat tai atokvėpis nuo sunkaus maisto virškinimo. Virškinimui išnaudojama labai daug energijos, o kokteiliai yra greitai ir lengvai įsisavinami. O ir tinka visiems. Jei turite polinkį į padidėjusį cukraus kiekį kraujyje, rinkitės mažiau cukraus turinčius vaisius ir daržoves, daugiau žalialapių žalumynų, kurie labai naudingi kasai. Be to, geriant kokteilius, nejaučiamas alkis ir nėra streso (pvz., jei laikomasi ribotų dietų). Sėkmės! G.G.
www.gglongevity.com